Звіт за 2016 рік ООГ Усвідомлений вибір народу

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності інституту громадянського суспільства
протягом 2016 - 2017 років

(зазначаються відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності)

 

1.                            Повна назва ІГС. Громадська організація «Усвідомлений вибір  народу»

2.                            Скорочена назва ІГС. ГО «Усвідомлений вибір народу»

3.                            Дата легалізації, реєстрації ІГС .13.06.2005 р.

4.                            Кількість членів. – 45 осіб

             5.Мета та напрями діяльності. сприяння задоволенню та захисту законних соціальних, економічних, творчих, правових, вікових, національних, культурних та інших спільних інтересів громади  та людини для розвитку громад та утвердження верховенства права, здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних інтересів.

 

            6.Досвід роботи в консультативно-дорадчих органах при органах виконавчої влади -  з 2005 року

              7.Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду (назва проекту, мета, партнери, учасники, кінцевий результат), проведена робота.

За 2016 рік ГО «Усвідомлений вибір народу реалізувало 1 проект Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Назва проекту: "Виїзна  психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню  Лебединського району Сумської області"

Термін дії проекту:з 09-28-2015 по 08-27-2016

Регіон(и)/Місто(а), у яких виконувався проект:

14 сел Лебединського району Сумської області( Курган, Михайлівка, Пристайлове, Червлене, Підопригори, Павленки, Бишкінь, Ворожба, Будилка, Боровенька, Гринцеве, Катеринівка, Великий Вистороп, Малий Вистороп)

Кінцевий результат - Обласні спеціалісти за місцем проживання сільського населення Лебединського району надали логопедичну,психологічну,правову допомогу 551 особі(планувалося за проектом 420 особам), з них дорослим-305 особам та 246 дитині. Серед дорослих три види допомоги отримали 10 демобілізованих учасника АТО,17 членів їх сімей, 5 родин переселенців з зони АТО. В Сумському прес-клубі на двох прес-конференціях 18 журналістів мали змогу отримати інформацію про проект та донести цю інформацію до жителів області. Загалом про медіа-захід вийшло 26 матеріалів. Лебединська районна рада та районна адміністрація за підсумками проекту розгляне питання створення в 2017 році логопедичної групи на рівні району для виїзду в села спеціалістів для надання мовленнєвої допомоги сільським дітям.

            8.Друковані видання. Відсутні.

 

 

Голова Правління ГО                                         Дронік С.В.

 

М.П. відсутня

Оставить отзыв:
Имя
E-mail
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
ООГ "Усвідомлений вибір народу"
Всі права захищені © 2012
тел.: 066-580-68-81
Суми, Покровська площа, 13