Круглий стіл з головами сільських рад в Лебединській бібліотеці

 

25  березня 2014 року при голові Лебединської районної ради  Калиті В.Г. , секретарю районної ради Горошко С.Г., начальнику Лебединського міськрайонного управління юстиції  Коваленко І.О., 23 сільських голів Лебединщини та голови Бітицької  сільської ради Сумського району    пройшла зустріч керівника  та юристів Центру, менеджера програми «Верховенство права» Гальченко Ольги в рамках проекту № 48522  « Спільна діяльність Сумського громадського  центру правової інформації та консультацій ( далі СГ ЦПіК ) та сільських рад Лебединського району в наданні первинної безоплатної правової допомоги сільському населенню, розбудові  сільських правових консультантів ( пара юристів), навчання сільських голів організації конкурсів на надання кваліфікованої первинної правової допомоги сільському населенню» за фінансової підтримки  Міжнародного фонду «Відродження». В рамках співпраці між громадськими центрами в зустрічі прийняв участь  Роман Каць від Фонду сільських громад Дворічанщини. Всього в цьому заході участь  прийняли  23 особи.

З вступним словом до присутніх  звернувся голова районної ради Калита В.Г. Він привітав учасників заходу, побажав плідної роботи, проінформував про основні завдання районну в складних умовах прикордонної області та обмеження бюджетних коштів на потреби району та зокрема сільських громад. Запросив голів сільських рад до порозуміння з державною владою та координації зусиль у подоланні проблем.

Представник Міжнародного Фонду «Відродження» Гальченко Оля презентувала присутнім діяльність фонду, напрямки співпраці з сільськими громадами в рамках проекту «Верховенство права» та наголосила на актуальності реалізації даного проекту.

1 | 2
ООГ "Усвідомлений вибір народу"
Всі права захищені © 2012
тел.: 066-580-68-81
Суми, Покровська площа, 13